• نسخه اصلی کالا
  • -38,000 تومان
آنالوگ دسته بازی PS4
100% شباهت عکس با محصول ارسالی
  • آنالوگ دسته بازی PS4
  • آنالوگ دسته بازی PS4
  • آنالوگ دسته بازی PS4

آنالوگ دسته بازی PS4

خرید آنالوگ دسته بازی PS4 به قیمت ویژه

تعداد
دریافت قیمت عمده محصول »
محصول بالا، دقیقا با مشخصات درج شده هم‌اکنون در انبار ما موجود است و سریعاً ارسال می‌شود

آنالوگ اصلی دسته PS4 که دارای پایه آبی رنگ هستند و درجه یک می باشند. از این قطعه، برای تعمیر و تعویض قطعه شوکر دسته PS4 استفاده می شود که با تمامی مدلهای دسته بازی پلی استیشن  سازگار است. کنترل‌گرهای آنالوگ بعد از مدتی ممکن از حالت روان بودن و عملکرد دقیق خود را از دست بدهند که با تعویض این قطعه کاملا رفع می شود.

انالوگ دسته بازی PS4

آنالوگ به کجای دسته بازی گفته می شود؟! اگر تابحال تعمیرات دسته بازی نکرده اید باید بدانید آنلوگ درواقع همان دو عدد کنترل گر های پایین دسته بازی را می گویند که مانند ماوس جابجا می شود. در عکس زیر موقعیت دقیق انالوگ هارا نشان داده ایم البته از نمای خارجی لذا این انالوگ دقیقا زیر سر انالوگی ها روی برد دسته قرار دارد.

توجه کنید آنالوگ های دسته پلی استیشن  در سه درجه بندی 1 و 2 و 3 در بازار است که ما نسخه درجه 1 این محصول رو فقط موجود داریم. لذا درجه کیفیت های 2 و  بدلیل خرابی بالا، برای سایت ما که گارانتی میکنیم صرفه ای نداشته و برای مشتری نیز انتخاب نادرستی می باشد

آموزش تعویض آنالوگ دسته

در فیلم آموزشی زیر طریقه تعویض آنالوک دسته PS4 را مشاهده کنید. برای انجام اینکار در منزل به پیچگوشتی کوچک (ساعتی) و دستگاه هویه جهت باز و بست لحیم نیاز است.

مشخصات

پلتفرم
PS4 پلی استیشن 4
نام (ENG)
ps4 controller analogs
طبقه بندی
قطعات یدکی دسته بازی
درجه کیفیت
1
chat نظرات مشتریان (3)
رتبه