• اصلی / اورجینال
  • برند: SONY
سونی پلی استیشن 2 فت (فلش خور)
100% شباهت عکس با محصول ارسالی
  • سونی پلی استیشن 2 فت (فلش خور)

سونی پلی استیشن 2 فت (فلش خور)

خرید سونی پلی استیشن 2 فت (فلش خور) به قیمت ویژه

پلتفرم: پلی استیشن 2 سری فت

وضعیت کالا:  ریفرش (نو سازی شده)

✓ تضمین کارکرد و سلامت دستگاه مشابه نو به منظور اطمینان از سلامت دستگاه، کلیه سفارشات قبل ارسال مورد تست و بررسی قرار می‌گیرد و سپس ارسال می‌شوند
تعداد
ناموجود

ارسال پُستی به سراسر ایران، تحویل کمتر از 3-روز!
تحویل پیک ویژه شهر تهران کمتر از 3-ساعت!

کنسول سونی 2 پلی استیشن 2 مدل فت که از بهترین مدل ها شناخته است (دست دوم) اما قطعات تعویض و نوسازی شده، نسخه ریفرش با تضمین کارکرد عالی، همراه با فلش که دارای 10 عدد بازی است! براحتی از روی فلش و بدون دردسر بازی کنید. این کسنول فلش خور شده است. همچنین یک عدد دسته بازی همراه دستگاه ارسال می شود اقلام همراه مانند کابل برق و غیره کامل است و همگی در بسته ارسال موجود است و اکبند هستند.

دیگر نگران اینکه لنز دستگاه شما ضعیف باشد، سی دی بازی خط داشته باشد نباشید! هنگ کردن در بازی ها، لود کند همگلی مربوط بازی اجرای بازی با لنز دستگاه می باشد که در این پلی استیشن هیچ یک ازین مشکلات وجود ندارد! چرا که دستگاه پلی استیشن ما از رووی فلش بازی هارا اجرا می کند. و همچنین بازی های ان قابلیت اضافه شدن را نیز دارد.

پاسخ سوالات رایج:

- ببخشید امکان اجرای بازیهای کپی از سیدی هم داره یا فقط دیسک اورجینال اجرا میکنه ؟

+ خیر این امکان وجود نداره و بازی کپی از روی سیدی رو نمیاره و فقط از روی فلش بازی اجرا می کنند. ضمن اینکه بازی اورجینال لایسنس دار برای مشتری بسیار گران تمام می شود و اصلا صرف ندارد. بازی اورجینال ما اگر 5 هزارتومان باشه داخل، بازی اورجینال خارجی به پول ما حدود 200 هزارتومان در می اید در صورتی که این دو بازی هیچ فرقیی ندارند باهم! پس اصلا نسخه اورجینال فایده ای ندارد و برای همین اجرای بازی از فلش انتخاب بسیار مناسبی است و یا خریداری کنسول های کپی خور.

مشخصات

پلتفرم
پلی استیشن 2 سری فت
طبقه بندی
کنسول و دستگاه بازی
ریفرش (نو سازی شده)
chat نظرات مشتریان (8)
رتبه