• اصلی / اورجینال
  • برند: SONY
کنسول پلی استیشن 1 بزرگ
100% شباهت عکس با محصول ارسالی
  • کنسول پلی استیشن 1 بزرگ
  • کنسول پلی استیشن 1 بزرگ

کنسول پلی استیشن 1 بزرگ

خرید کنسول پلی استیشن 1 بزرگ به قیمت ویژه

قیمت 195,000 تومان موجود است قیمت به‌روز است مشاهده قیمت خرید عمده؟ ویژه مغازه‌داران  کلیک کنید

پلتفرم: پلی استیشن 1 مدل فت ژاپنی

وضعیت کالا:  ریفرش (نو سازی شده)

✓ تضمین کارکرد و سلامت دستگاه مشابه نو همه‌ی دستگاه‌ها قبل از ارسال، توسط کارشناسان ما تست فنی کامل می‌شوند و سپس با اطمینان سلامت آن برای مشتری ارسال می‌کنیم ✓ ارائه گارانتی رسمی بازگشت کالا به شرکت برای اطمینان بیشتر نیز گارانتی رسمی شامل مهلت تست و برگشت کالا درصورت خرابی، تا 3 روز پس از تحویل ارائه می‌شود که با فرصت سلامت دستگاه خریداری شده را تست نمایید و درصورت عدم رضایت و وجود ایراد، آن را برگشت بزنید تا به سرعت برای‌تان تعویض نماییم.
تعداد
محصول بالا، دقیقا با مشخصات درج شده هم‌اکنون در انبار ما موجود است و آماده ارسال می‌باشد

ارسال پُستی به سراسر ایران، تحویل کمتر از 3-روز!
تحویل پیک ویژه شهر تهران کمتر از 3-ساعت!

PS1 فت ژاپنی ساخت سونی، ریفرش شده و نوسازی شده، بدنه تعویض شده بدون خط، با تصمین کارکردعالی و گارانتی شرکتی معتبر بصورت انحصاری در سایت انبار بازی.

به جز خود دستگاه که نو سازی شده است و دوباره اکبند شده، کلیه لوازم اعم از دسته بازی و کابل تصویر اکبند بوده و لذا از لحاط طاهری با کنسول نو و اکبند هیچ تفاوتی ندارد و قابل تشخیص نیست.

لنز دستگاه تعمیر نشده بلکه تعویض قطعات شده، با لنز نو و اکبند! بنابر این دستگاهای ما، از لحاظ کارکرد عین دستگاه صفر به شما کار خواهد داد و اصلا قابل مقایسه با اجناس دست دوم که دست به دست می شود نیست.

اقلام همراه دستگاه شامل: یک عدد دسته بازی بدون شوک، کابل صدا و تصویر، کابل برق و دو عدد بازی اورجینال می باشد. توجه کنید کلیه اقلام ها صفر و اکبند هستن که در بازار قیمت جداگانه ای دارند

توجه:  این دستگاه سال‌هاست از خط تولید خارج شده و دوباره تولید نمی‌شود، لذا نو و اکبند این دستگاه هیچ کجای بازار موجود نیست و اگر هم باشد تنها نسخه ریفرش این دستگاه است که ممکن است خیلی جاها بعنوان و با قیمت نو و اکبند بفروشند!

مشخصات

پلتفرم
پلی استیشن 1 مدل فت ژاپنی
ریفرش (نو سازی شده)
chat نظرات (4)
رتبه