کلیه قیمت‌های سایت دائما بروز رسانی می‌شوند و معتبر هستند. آسوده از سایت سفارش دهید
  • اصلی / اورجینال
  • برند: SONY
کنسول پلی استیشن 1 بزرگ
100% شباهت عکس با محصول ارسالی
  • کنسول پلی استیشن 1 بزرگ
  • کنسول پلی استیشن 1 بزرگ

کنسول پلی استیشن 1 بزرگ

خرید کنسول پلی استیشن 1 بزرگ به قیمت ویژه

پلتفرم: پلی استیشن 1 مدل فت ژاپنی

وضعیت کالا:  ریفرش (نو سازی شده)

✓ تضمین کارکرد و سلامت دستگاه مشابه نو به منظور اطمینان از سلامت دستگاه، کلیه سفارشات قبل ارسال مورد تست و بررسی قرار می‌گیرد و سپس ارسال می‌شوند
گزینه‌های موجود برای خرید
تعداد
ناموجود

search مشاهده لیست کلیه لوازم جانبی PS1

PS1 فت ژاپنی ساخت سونی، کپی خور شده بصورت ریفرش و نوسازی شده، بدنه تمیز بدون خط، با تصمین کارکردعالی و گارانتی شرکتی معتبر بصورت انحصاری در سایت انبار بازی.

به جز خود دستگاه که نو سازی شده است و دوباره اکبند شده، کلیه لوازم اعم از دسته بازی و کابل تصویر اکبند بوده و لذا از لحاط طاهری با کنسول نو و اکبند هیچ تفاوتی ندارد و قابل تشخیص نیست.

لنز دستگاه تعمیر نشده بلکه تعویض قطعات شده، با لنز نو و اکبند! بنابر این دستگاهای ما، از لحاظ کارکرد عین دستگاه صفر به شما کار خواهد داد و اصلا قابل مقایسه با اجناس دست دوم که دست به دست می شود نیست.

اقلام همراه دستگاه شامل: یک عدد دسته بازی بدون شوک، کابل صدا و تصویر، کابل برق و دو عدد بازی اورجینال می باشد. توجه کنید کلیه اقلام ها صفر و اکبند هستن که در بازار قیمت جداگانه ای دارند

توجه: این دستگاه سال‌هاست از خط تولید خارج شده و دوباره تولید نمی‌شود، لذا نو و اکبند این دستگاه هیچ کجای بازار موجود نیست و اگر هم باشد تنها نسخه ریفرش این دستگاه است که ممکن است خیلی جاها بعنوان و با قیمت نو و اکبند بفروشند!

- پاسخ سوالات رایج:

+ این دستگاه کپی خور است یعنی بازی های کپی موجود در بازار را اجرا می کند.

مشخصات

پلتفرم
پلی استیشن 1 مدل فت ژاپنی
طبقه بندی
کنسول و دستگاه بازی
ریفرش (نو سازی شده)
chat نظرات مشتریان (6)
رتبه
search مشاهده لیست کلیه لوازم جانبی PS1