از مهم‌ترین دغدغه های گیمرها و مشتریان که باما صحبت می‌کنند، این است که آیا کالای خریداری شده باکیفیت و اصل است؟ دوام و طول عمر بالایی دارد و یا قرار است زود خراب شود و درست کار ندهد!

متاسفانه و یا خوشبختانه، در کالای گیمینگ که عمدتا وارداتی هستند، وجود جنس فیک، شبه اصلی با درجه کیفیت پایین در بازارها فراوان دیده می‌شود که با قیمت کمی ارزان‌تر و بعضا گران‌تر حتی به‌عنوان نسخه باکیفیت بفروش می‌رسانند. لذا کالای های فیک و بی کیفیت می تواند از لحاط طاهری کاملا شبیه به نسخه اصلی باشد اما در باطن، کیت بکار رفته و قطعات آن ضعیف و بی‌دوام بوده و سریع خراب می‌شوند. به همین دلیل تشخیص کالای اصلی با جنس بی‌کیفیت برای مشتری سخت بوده و تنها فروشنده و یا واردکننده بدان آگاه است.

تمام کالای های موجود در انبار بازی مستقیما توسط مجموعه ما موجود و بفروش می رسد و از این جهت، در سایت انبار بازی هیچ گونه کالای بنجل، ناشناخته و بی کیفیت پیدا نخواهید کرد. ما هرگز اعتبار بلند مدت شرکتمان را برای کمی سود بیشتر زیر سوال نمی‌بریم.

همچنین یکی از اصلی ترین دلایل ما از عملکرد تخصصی بر روی فروش اجناس گیمینگ، پایان دادن به داستان تشخیص کالای اصل، درجه یک از فیک و بی کیفیت است!

لازم با ذکر است، کالاهای موجود در وب سایت انبار بازی، همگی از واردکنندگان مجاز، با کیفیت تایید شده و شناخته شده بصورت اصل و های‌کپی موجود می‌شود و هرگز کالای ناشناخته، با درجه کیفی پایین تر موجود نمی‌کنیم، فروش کالای بی کیفیت و بی دوام برای مشتری، حتی با قیمت کمی ارزان تر به هیچ وجه به صرفه نبوده و نخواهد بود. لذا طول عمر قطعات و لوازم به ویژه در موضوع گیمینگ که با نوجوان ها سروکار دارد بسیار مهم می‌باشد که دوام و مقاومت بالایی داشته باشند.

دلایل مناسب بودن قیمتها در انبار بازی چیست؟

نبودن هرگونه واسطه گری، فروشنده دیگر با پورسانت

فروشنده و موجود کننده تمامی کالاها تیم انبار بازی است :)

تجربه و عملکرد تخصصی ما از سالهای گذشته تاکنون باعث شده کیفیت اجناس را بهتر از هرکسی بشناسیم!

کیفیت تبلیغ کردنی نیست، چرا که باید کیفیت را لمس کرد؛

با یک بار خرید از وب سایت ما و مقایسه کیفیت و به صرفه بودن خرید از ما، بی‌شک شماهم از مشتریان ثابت وب سایت ما می‌شوید.

پشتیبانی بدون معطلی و بدون دردسر؛ کیفیت بالای اجناس درکنار کامل بودن اقلام با قیمت مناسب و منصفانه فقط در سایت انبار بازی.

با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید

انبار بازی فروشگاه اینترنتی "انبار بازی" تنها سایت تخصصی برای خرید کالای اصل و باکیفیت در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران. از انبار بازی دیدن فرمایید