این بخش برای خرید بصورت عمده و تعداد بالای محصولات به قیمت عمده می باشد که فقط ویژه فروشندگان همکار است نه مغازه داران نا مرتبط با صنف ما، برای خرید تک و خرید مصرف کننده لطفا این صفحه را ترک کرده و از سایت ثبت سفارش کنید که قیمت تک در ان موجود است.

لازم به ذکر است قیمت های درج شده محصول در سایت قیمت های تک فروشی هستند و اگر همکار هستید و قیمت عمده و تعداد را می خواهید مطلب زیر مطالعه فرمایید.

شرکت انبار بازی که واردکننده و فروشنده لوازم گیمینگ در تهران است، در راستای فروش و پخش عمده محصولات به سراسر ایران، آنهم به شیوه نوین و بصرفه‌تر، آماده همکاری با مغازه داران سراسر کشور می باشیم.

با پیشرفت تکنولوژی و آماده شدن بستر فروش اینترنتی در کشورمان، دیگر وقت آن رسیده است که مغازه داران و همکاران عزیز، خرید خود را بدون صرف انرژی، هزینه های گزاف در رفت امد به تهران، تنها با چند کلیک در مغازه خود، بصورت انلاین خریداری نمایند و از هرکجای کشور که باشند در عرض سه الی چهار روز درب مغازه خود تحویل بگیرند.

با افتخار، تاکنون انبار بازی توانسته است تامین کننده بیش از 100 مغازه در سراسر کشور (مانند شهرستان های: اصفهان، ارومیه، شهرکرد، مشهد، اهواز، تربت جام و...) باشد و این رقم درحال رشد است.

چرا خرید عمده از انبار بازی تهران:

  • خرید بی‌واسط، با اطمینان از کیفیت کالا از وارد کننده اجناس (انبار بازی)
  • بدون صرف وقت و هزینه‌های گزاف اقامت و رفت و امد حضوری به تهران
  • خرید و استعلام آسان از قیمت‌ها از طریق سایت در هرلحطه (با اکانت همکار)
  • عدم وجود شرط و شروط برای قیمت عمده مانند: خرید با مبالغ بالا و غیره
  • امکان خرید حتی با تعداد کم اما با قیمت عمده و ارزان

آغاز همکاری چه باید کرد:

لطفاً برای آغاز همکاری، فرم زیر را تکمیل نمایید. کمتر از گذشت 8-ساعت کاری، خدمت شما تماس می‌گیریم و صحبت می‌کنیم.

نام شما:

نام فروشگاه/مغازه:

شماره تلفن/موبایل شما:


انبار بازی فروشگاه اینترنتی "انبار بازی" تنها سایت تخصصی برای خرید کالای اصل و باکیفیت در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران. از انبار بازی دیدن فرمایید