خرید عمده محصولات به قیمت عمده فقط برای مغازه و فروشندگان همکار

شرکت انبار بازی که واردکننده و فروشنده لوازم گیمینگ در تهران است، در راستای فروش و پخش عمده محصولات به سراسر ایران، آنهم به شیوه نوین و بصرفه‌تر، آماده همکاری با مغازه داران سراسر کشور می باشیم.

با پیشرفت تکنولوژی و آماده شدن بستر فروش اینترنتی در کشورمان، دیگر وقت آن رسیده است که مغازه داران و همکاران عزیز، خرید خود را بدون صرف انرژی، هزینه های گزاف در رفت امد به تهران، تنها با چند کلیک در مغازه خود، بصورت انلاین خریداری نمایند و از هرکجای کشور که باشند در عرض سه الی چهار روز درب مغازه خود تحویل بگیرند.

با افتخار، تاکنون انبار بازی توانسته است تامین کننده بیش از 100 مغازه در سراسر کشور (مانند شهرستان های: اصفهان، ارومیه، شهرکرد، مشهد، اهواز، تربت جام و...) باشد و این رقم درحال رشد است.

چرا خرید عمده از انبار بازی تهران:

  • خرید بی‌واسط، با اطمینان از کیفیت کالا از وارد کننده اجناس (انبار بازی)
  • بدون صرف وقت و هزینه‌های گزاف اقامت و رفت و امد حضوری به تهران
  • خرید و استعلام آسان از قیمت‌ها از طریق سایت در هرلحطه (با اکانت همکار)
  • عدم وجود شرط و شروط برای قیمت عمده مانند: خرید با مبالغ بالا و غیره
  • امکان خرید حتی با تعداد کم اما با قیمت عمده و ارزان

چگونه از قیمت عمده کالاها باخبر شوم؟

پس از تایید همکاری، ما به شما یک اکانت همکار در سایت می دهیم تا با ورود به آن در سایت، بصورت لحطه ای قیمت همکار را بجای قیمت مشتری مشاهده کرده و بصورت انلاین به قیمت همکار سفارش دهید.

آغاز همکاری چه باید کرد:

از آنجایی که فروش تنها بصورت عمده و مخصوص مغازه داران است. برای دریافت اکانت همکار و قیمت عمده، فرم زیر را تکمیل فرمایید تا ما با شما تماس گرفته و برای ایجاد همکاری باشما صحبت نماییم.

نام شما:

نام فروشگاه/مغازه:

شماره تلفن/موبایل شما:


انبار بازی فروشگاه اینترنتی "انبار بازی" تنها سایت تخصصی برای خرید کالای اصل و باکیفیت در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران. از انبار بازی دیدن فرمایید