از انجایی که در حال حاضر کنسول های بازی حرفه ای قیمت بسیار بالایی دارند شاید کمتر کسی پیدا شود که برای فرزند به‌عنوان مثال 6 الی 8 ساله خود کنسول پلی استیشن 4 خریداری نماید!

ما به شما یک کنسول خوش قیمت، به صرفه و مورد پسند را پیشنهاد می کنیم که در حال حاضر بهترین انتخاب برای کسی است که می خواهد یک کنسول بازی خوب و کارامد با قیمت ارزان تهیه نماید.

از بهترین کنسول های بازی با رنج قیمت کم، پلی استیشن 1

کنسول پلی استیشن 1

پلی استیشن 1، کنسولی دوست داشتنی برای فرزند شما

کنسول پلی استیشن 1 از بهترین کنسول های بازی تاریخ شناخته شده است که هنوز هم مرتبا لوازم آن و بازی های آن بصورت صفر تولید شده و در بازار سراسر دنیا موجود است. خود دستگاه بصورت ریفرش نیز در بازار عرصه می شود لذا نو و اکبند این دستگاه دیگر وجود ندارد و تولید نمی شود بلکه نسخه نو سازی شده ان به اسم ریفرش تولید و مونتاژ می شود که از لحاط کارکرد بی عیب و نقص است و بهترین انتخاب در مقابل دست دوم این دستگاه می باشد.

از قابلیت های این کسنول:

  • بازی های سه بعدی زیبا و خوش ذوق برای هر سنین
  • دوام بالا و محبوبیت ان برای سنین کمتر
  • امکان بازی ها بصورت دو نفره
  • قیمت بسیار مناسب این دستگاه
  • وجود نسخه ریفرش و تنوع بالای بازی ها
  • و امکانات دیگر

البته این فقط یک مثال است ممکن است خیلی از افراد بزرگسال نیز طرفدار کنسول های سری اول و دوم باشند و هنوز هم بازی کنند.

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات