باتوجه به فعال بودن اداره پست و باربری‌ها در دوران قرنطینه، کلیه سفارشات سایت رسیدگی و ارسال می‌شوند
کلیه قیمت‌های سایت دائما بروز رسانی می‌شوند و معتبر هستند. آسوده از سایت سفارش دهید

از انجایی که در حال حاضر کنسول های بازی حرفه ای قیمت بسیار بالایی دارند شاید کمتر کسی پیدا شود که برای فرزند به‌عنوان مثال 6 الی 8 ساله خود کنسول پلی استیشن 4 خریداری نماید!

ما به شما یک کنسول خوش قیمت، به صرفه و مورد پسند را پیشنهاد می کنیم که در حال حاضر بهترین انتخاب برای کسی است که می خواهد یک کنسول بازی خوب و کارامد با قیمت ارزان تهیه نماید.

از بهترین کنسول های بازی با رنج قیمت کم، پلی استیشن 1

کنسول پلی استیشن 1

پلی استیشن 1، کنسولی دوست داشتنی برای فرزند شما

کنسول پلی استیشن 1 از بهترین کنسول های بازی تاریخ شناخته شده است که هنوز هم مرتبا لوازم آن و بازی های آن بصورت صفر تولید شده و در بازار سراسر دنیا موجود است. خود دستگاه بصورت ریفرش نیز در بازار عرصه می شود لذا نو و اکبند این دستگاه دیگر وجود ندارد و تولید نمی شود بلکه نسخه نو سازی شده ان به اسم ریفرش تولید و مونتاژ می شود که از لحاط کارکرد بی عیب و نقص است و بهترین انتخاب در مقابل دست دوم این دستگاه می باشد.

از قابلیت های این کسنول:

  • بازی های سه بعدی زیبا و خوش ذوق برای هر سنین
  • دوام بالا و محبوبیت ان برای سنین کمتر
  • امکان بازی ها بصورت دو نفره
  • قیمت بسیار مناسب این دستگاه
  • وجود نسخه ریفرش و تنوع بالای بازی ها
  • و امکانات دیگر

البته این فقط یک مثال است ممکن است خیلی از افراد بزرگسال نیز طرفدار کنسول های سری اول و دوم باشند و هنوز هم بازی کنند.

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات