این روز ها بازار پر از کالاهای فیک و شبه اصل شده است که متاسفانه پیدا کردن جنس اصلی و با کیفیت، کمی مشکل شده است. ما به شما دو راهکار مفید در تشخیص دسته بازی ps1, ps2 شوک فیک از اصل را نشان می دهیم.

دلیل وجود دسته بازی های فیک چیست؟

یکی ازمهمترین دلایل، که اخیرا گویا بیشتر و پررنگ تر شده است این است که با افزایش قیمتها، برخی از واردکنندگان برای حفط سود خود تلاش در جایگزین کردن اجناس فیک و غیر اصل، و درجه 2 یا درجه  می کنند تا با این کار بتوانند سود خود را در قبال افزایش قیمت ها حفط کنند و یا با قیمت و سود بیشتر بفروشند!

چگونه دسته بازی تقلبی از اصل را تشخیص دهیم؟

تشخیص دسته اصل PS2 از تقلبی

روش اول:

وجود لوگوی و لیبل سونی SONY بر روی بالای دسته بازی یکی از نشانی های اصل بودن دسته است.

تشخیص دسته اصل PS2 از تقلبی

روش دوم:

وجود نوشته های حک شده در پشت روی دسته بازی، حک برند سونی نیز مهم است.

روش سوم:

برای آنکه مطمین تر بشیم دسته تماماً اصل بوده و هیچ یک از لوازم آن تقلبی نیست، در دسته های باسیم پلی اسیتشن 2 شوک، وجود نوشته حک شده "سونی" بر روی سوکت های انتهای سیم دسته نیز الزامی است.

کلام اخر: متاسفانه دیده می شود بسیار از سایت های معتبر در اینترنت بصورت اماده عکس نسخه اصلی را در صفحه محصول برداشتند و نمایش می گذارند و مشتری بعد از سفارش دسته، هنگام ارسال کالا و تحویل، دسته غیر سونی با برند دیگر و غیر اصل مواجه می شوند.

توجه فرمایید نکات گفته شده برای دسته با سیم است در دسته های بی سیم پلی استیشن 2، تنها وجود نام سونی در بالای دسته مهم است و معمولا ساختار این دسته ها از پلاستیک شفاف و روشن که درجه یک هستند می باشد.

ما در فروشگاه انبار بازی، بصورت انحصاری نسخه اصلی این دسته بازی را موجود کرده ایم و هم اکنون امکان خرید ان برای سراسر ایران بصورت اینترنتی وجود دارد.

» برای مشاهده، قیمت و خرید دسته ps2 اصل کلیک کنید مدل سیم دار

» برای مشاهده قیمت و خرید دسته ps2 اصل کلیک کنید مدل بدون سیم

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات