تشخیص دسته اصل PS4 از تقلبی

گفتنی است که در سایت های زیادی دیده می شود که این مطلب را صرفا از روی وب سایت های خارجی فارسی سازی و منتشر کرده اند و لذا راه حل های آنها برای تشخیص دسته فیک از اصل بصورت قطعی در ایران صدق نمی کند. ما با تجربه زیادی که در امر فروش تخصصی کالای گیمینگ داریم، دو حرکت بسیار ساده برای شناسایی کردن دسته تقلبی از اصل پلی استیشن 4 را به شما یاد می‌دهیم. تشخیص دسته بازی از راه های دیگر بسیار سخت و شاید نشدنی باشد زیرا کیت داخلی دسته اصلا از طاهر بیرونی دسته بازی مشخص نیست. پس با یک راه حل درست به شما طریقه شناساییی را نشان می دهیم.

ساده ترین راه تشخیص دسته اصلی PS4 از تقلبی

» شناسایی از روی بسته بندی (100% جواب می دهد):

کلیه دسته بازی های پلی استیشن  بصورت پک دار و پلمپ شده وارد می شوند. از این روی ابتدا پلمپ های دسته را چک نمایید و سپس برای اینکه بدانیم دسته بازی 100% اصل می باشد، جعبه یا پک دسته را برعکس نمایید و زیر بسته بندی را با دقت نگاه کنید! در زیر پک دسته بازی های اصلی ساخته شده توسط سونی، یک تصویر از دکمه زرد رنگ (پر رنگ و مشخص) وجود دارد! اگر این مورد، رعایت شده بود دسته بازی شما اصل می باشد.

» شناسایی از روی کیفیت طاهری دسته بازی (خیلی مشخص نیست!)

شناسایی از روی طاهر دسته بازی همانطور که به صراحت گفتیم خیلی مورد قبول نیست و گویا بگی و نگی دارد! مورد اول مهم ترین مورد بوده که فرق بین دسته اصلی و تقلبی را نمایان می کند. البته به شرطی که بسته بندی پلمپ کارخانه ای و محکم باشد و دستی درون آن نرفته باشد!

به‌هر حال، می شود گفت از روی طاهر دسته بازی، کیفیت بدنه دسته که باید شفاف و تولید شده از پلاستیک درجه یک باشد.

از روی وزن دسته شاید منطقی بنطر برسد که بله دسته های اصلی از متریال و کیت درجه 1 و مقاوم استفاده شده پس وزن آن باید سنگین تر از دسته نسخه مپی و تقلبی باشد! اما باید بگوییم این فرضیه ممکن است منطقی بنطر برسد، اما درخیلی از دسته بازی های فیک با اضافه کردن پریسه درون دسته، که از بیرون مشخص نیست وزن دسته را بصورت دستی بالا می برند تا مشخص نشود!

ما در فروشگاه انلاین انباربازی هردو مدل دسته بازی را موجود کرده ایم، و به شما این تضمین را می دهیم که دسته بازی که با عنوان اصلی در سایت فروخه می شود، صد در صد ارجینال است و تایید شده از طرف ما بوده.

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات