کلیه قیمت‌های سایت دائما بروز رسانی می‌شوند و معتبر هستند. آسوده از سایت سفارش دهید

شرکت انبار بازی، که بزرگترین فروشگاه آنلاین گیمینگ بصورت اورجینال در ایران است، در راستای گسترش خدمات خود، انجام تعمیرات انواع سونی پلی استیشن 2 را با بهترین قیمت به عزیزان سراسر شهر تهران ارائه می دهد.

قیمت های منصفانه و مناسب در عین تعویض قطعات تعمیری بصورت اورجینال و اصلی سونی از خدمات مهم انباربازی است، که تعمیرات ما را نسبت به سایرین متمایز کره است

توجه: شرکت سونی هیچ نمایندگی رسمی تعمیرات در ایران ندارد و همگی تعمیرگاهای شخصی هستند. فریب تبلیغ وب سایت‌هایی که با اسم نمایندگی رسمی و غیره خواهان هزینه های هنگفت در تعمیرات هستند را نخورید.

تعمیرات PS2

مجموعه ما با داشتن متخصصین با تجربه در امر تعمیرات و فروش قطعات اصلی، کنسول بازی شما را به بهترین وجه با استفاده از قطعات با کیفیت به ارزانترین شکل تعمیر و نوسازی می نماید.

چرا تعمیرات را به شرکت انباربازی بسپاریم؟

کلیه امور تعمیرات انجام گرفته توسط مجموعه ما، با ضمانت چند ماه خدمت شما ارائه می گردد که در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی پس تعمیر دستگاه شرکت در قبال مشتری پاسخگو باشد و مجددا با حداقل هزینه تعمیر کند. تعرفه ها را بصورت دقیق و بسیار ارزان تر از سایر تعمیرگاه ها تعیین کرده ایم و هدف ما از ارائه خدمات تعمیری نیز همین است که با بهترین هزینه و هزینه واقعی، با مرغوب ترین قطعات دستگاهتان را درست کنید.

تعمیرات شامل چه مواردی است؟

کلیه موارد اعم از اجرا نکردن بازی، هنگ کردن دستگاه وسط بازی، تنطیم لنز، روشن نشدن دستگا، اتصالی سوکت های مختلف (برق و یا پرش تصویر) و خلاصه هر مشکل رایج و غیر رایج PS2 شما را شناسایی و برطرف می کنیم.

» برای آگاهی از نرخ قیمت تعمیر و سرویس کردن PS2 خود، با ما تماس بگیرید

تعمیرات دستگاه چقدر زمان می‌برد؟

ما دستگاه شما را در همان روز و یا نهایتا در نوبت دو-روزه تعمیر و آماده تحویل می‌کنیم. هدف ما ارائه خدمات تعمیرات تخصصی سونی پلی استیشن 2 به سراسر تهران با هزینه کمتر و معطلی کمتر است.

آدرس تعمیرکاران معتمد در تهران معرفی و شماره:

09383259590 آقای بیانی نیک محدوده نارمک

انبار بازی فروشگاه اینترنتی "انبار بازی" تنها سایت تخصصی برای خرید کالای اصل و باکیفیت در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران. از انبار بازی دیدن فرمایید