اجرای بازی پلی استیشن 1 در پلی استیشن 2

در کنسول های نسل دوم سونی، یعنی پلی استیشن 2، چه مدل برق مستقیم و چه مدل اداپتوری اسلیم، قابلیت اجرای بازی های پلی استیشن 1 وجود دارد!

بله! این به این معنی است که اگر شما یک  دستگاه PS2 در خانه خود دارید  می توانید بی نیاز از PS1 بیشتر بازیهای آن رو در دستگاه خود، اجرا کنید و بازی کنید. البته لازم به ذکر است برعکس ان امر اصلا امکان پذیر نیست که مثلا شما بازی PS2 رو توسط PS1 اجرا کنید، چرا که برای اینکار جز خرید دستگاه پلی استیشن 2 هیچ راه حلی وجود ندارد!

آموزش اجرای بازی PS1 در PS2

خب بریم سر آموزش که بسیار هم ساده و کاربردی هست! و خیلی از وجود همچین اپشن ساده ای بی خبرند.

طریقه اجرای بازی

طبق عکس بالا، دکمه خاموش و روشن دستگاه رو میبینید. وقتی کنسولتان را به برق زدید، سی دی پلی استیشن 1 را درون دستگاه پلی استیشن 2 خود قرار دهید اما برای روشن کردن دستگاه دکمه روشن کردن را دو بار پشت سر هم فشار بدهید. هم اکنون که دوبار فشار دادید میبینید، پس از روشن شدن استارت آپ پلی استیشن 1 نمایان شده و دستگاه شما پلی 2 شما به یک پلی 1 تبدیل شده است و بازی را دارد اجرا می کند!!

سیو بازی پلی استیشن 1 در پلی استیشن 2

حال برایتان سوال می شود که بازی هارو چگونه سیو کنیم؟! روی مموری پلی استیشن 2 اینکارو انجام باید بدیم؟! جواب شما خیر است!

امکان سیو کردن بازی های پلی استیشن 1 روی مموری کارت پلی استیشن 2 به هیچ وجه وجود ندارد! شما برای سیو کردن در اینجا نیاز به مموری کارت پلی استیشن 1 دارید.

پس، برای سیو بازی پلی استیشن 1 مموری کارت پلی استیشن 1 رو به پلی استیشن 2 خود متصل کنید و به راحتی بازیهارو درونش سیو کنید و بازی نمایید!

ناگفته نماند هر مموری کارت پلی استیشن 1 با هر کیفیتی سیو نمکینه و فقط مدل ای سی دار این مموری کارت اجازه سیو بازی پلی استیشن 1 رو در دستگاه پلی ساتیشن 2 مهیا می کند.

امیدواریم از این آموزش کاربردی استفاده کرده باشید

 - قیمت و خرید مموری کارت PS1 برای سیو بازی

- قیمت و خرید انواع بازی های پلی استیشن 1 با کیفیت عالی

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات