کلیه قیمت‌های سایت دائما بروز رسانی می‌شوند و معتبر هستند. آسوده از سایت سفارش دهید

تعمیر دسته بازی ps4

خیلی از عیب و ایرادات دسته بازی PS4 با تعمیر کردن برطرف می شود و نیازی به تعویض دسته وجود ندارد آنهم هم با اوضاع قیمت های فعلی این دسته ها، که تعمیر آن را کاری با صرفه تر و منطقی تر می کند.

آنالوگ ها، ذغالی ها، شوک و غیره دسته بازی های پلی استیشن 4 همیشه در معرض فرسودگی و خرابی هستند و با گذشت زمان طبیعی است به تعویض و سرویس کردن دسته بازی نیاز پیدا کنید.

اگر تعمیرکار و یا آگاهی از تعمیرات دسته بازی پلی استیشن 4 دارید با مراجعه به بخش قطعات PS4 قطعات و لوازم مورد نیاز دسته بازی خود را با کیفیت مطمین از سایت ما یعنی انباربازی سفارش دهید و به تعمیر بپردازید.

در غیر اینصورت می توانید انجام تعمیرات دسته بازی خود را از تهران، اصفهلن، شیراز و از هرکجای ایرن که هستید به تیم ما بسپارید تا برای شما با تضمین و با قیمت مناسب تعمیر کنیم.

برای سفارش تعمیر توسط ما و گرفتن اطلاعات بیشتر، با شماره تماس های ما در واتساپ در ارتباط باشید (پایین صفحه مراجعه نمایید)

آموزش باز کردن دسته بازی PS4

اگر برای اولین بازی قصد تعمیر دسته پلی استیشن  را دارید (که بدلیل پیچیدکی این دسته پیشنهاد نمیکنیم) وجود پیچگوشتی های ساعتی و ریز در خانه ضروری است. هنگامی که پیچ های پشتی دسته را باز کردید به ارامی دسته را به روی گرفته و قاب آن را جدا سازید تا قطعات ریز دسته با سرعت خارج نشود و پخش شود.

آموزش مختصر باز کردن پیچ قاب دسته بازی رو در زیر تماشا کنید

انبار بازی فروشگاه اینترنتی "انبار بازی" تنها سایت تخصصی برای خرید کالای اصل و باکیفیت در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران. از انبار بازی دیدن فرمایید