تعمیر دسته بازی ps4

خیلی از عیب و ایرادات دسته بازی PS4 با تعمیر کردن برطرف می شود و نیازی به تعویض دسته وجود ندارد آنهم هم با اوضاع قیمت های فعلی این دسته ها، که تعمیر آن را کاری با صرفه تر و منطقی تر می کند.

آنالوگ ها، ذغالی ها، شوک و غیره دسته بازی های پلی استیشن 4 همیشه در معرض فرسودگی و خرابی هستند و با گذشت زمان طبیعی است به تعویض و سرویس کردن دسته بازی نیاز پیدا کنید.

اگر تعمیرکار و یا آگاهی از تعمیرات دسته بازی پلی استیشن 4 دارید با مراجعه به بخش قطعات PS4 قطعات و لوازم مورد نیاز دسته بازی خود را با کیفیت مطمین از سایت ما یعنی انباربازی سفارش دهید و به تعمیر بپردازید.

در غیر اینصورت می توانید انجام تعمیرات دسته بازی خود را از تهران، اصفهلن، شیراز و از هرکجای ایرن که هستید به تیم ما بسپارید تا برای شما با تضمین و با قیمت مناسب تعمیر کنیم.

برای سفارش تعمیر توسط ما و گرفتن اطلاعات بیشتر، با شماره تماس های ما در واتساپ در ارتباط باشید (پایین صفحه مراجعه نمایید)

تعمیر خرابی آنالوگ و دکمه و مشکلات دسته

اگر برای اولین بازی قصد تعمیر دسته پلی استیشن  را دارید (که بدلیل پیچیدکی این دسته پیشنهاد نمیکنیم) وجود پیچگوشتی های ساعتی و ریز در خانه ضروری است. هنگامی که پیچ های پشتی دسته را باز کردید به ارامی دسته را به روی گرفته و قاب آن را جدا سازید تا قطعات ریز دسته با سرعت خارج نشود و پخش شود.

آموزش مختصر باز کردن پیچ قاب دسته بازی رو در زیر تماشا کنید

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات