رایت بازی پلی استیشن 1 و 2

رایت بازی برای PS1, PS2 در خانه نیز امکان پذیر است! اما این روش با روش معمولی رایت سی دی کمی فرق می کند! تنها چند نکته دارد که می بایست آن ها را رعایت فرمایید.

توجه: استفاده از سی دی های رایتی و بازی کردن با سی دی رایتی لنز دستگاه شما را به مرور ضعیف می کند و اسیب جدی به لنز وارد می کند. اگر به سالم بودن لنز دستگاه بازی خود اهمیت می دهید، فقط از سی دی بازیهای اورجینال و چاپ شرکتی که سی دی نقره ای با کیفیت می باشند استفاده کنید تا هیچ اسیبی به لنز سالم دسگاهتون نرسد.

به‌هر حال ما فیلم آموزشی کامل رایت بازی به بهترین شکل رو برای شما فراهم کرده ایم که با مسولیت خود می توانید اینکار را انجام دهید و با سیدی رایتی خود بازی کنید!

- چند نکته قبل از انجام رایت:

1. برای رایت بازی پلی استیشن 1 باید از سی دی (وی سی دی) خام استفاده کنید

2. برای رایت بازی پلی استیشن 2 نیز باید از دی وی دی خام استفاده کنید

3. کیفیت سی دی یا دی وی دی خریداری شده باید مناسب باشد، توصیه ما استفاده از دیسک های خیم تر که کمی قیمتشون بیشتر است می باشد

4. برای رایت بازی به نرم افزار IMGBURN که تنها مخصوص کامپیوتر و لپتاپ هست نیاز دارید. پس اینکار نیازمند سیستم است و با موبایل امکان پذیر نمی باشد

* اگر هدف از رایت بازی برای پلی استیشن 2 خود، صرفا برای بازی های کمیاب است پیشنهاد ما اول گشتن در بین بازی های اورجینال است و اگر پیدا نشد! فلشخور کردن دستگاه کار بصرفه تر و بدون اسیب است.

- خرید اینترنتی انواع بازی اورجینال با کیفیت برای پلی استیشن 2 + لیست بازیها

- خرید اینترنتی انواع بازی اورجینال با کیفیت برای پلی استیشن 1 + لیست بازیها

- راهنمای جامع فلشخور کردن پلی استیشن 2 + آموزش کامل

فیلم آموزش رایت بازی برای پلی استیشن 1 و 2

خب با تهیه لوازم و نرم افزار مورد نیاز که در بالا اشاره شد، حالا فیلم زیر را دیدن فرمایید و طبق آموزش با نرم افزار ایمج برن و یا nero  انجام دهید.

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات