ارور Unformatted در مموری کارت پلی استیشن 2

ممکن است هنگام استفاده از مموری کارت ناگهان به این خطا بر بخورید! هنگام خواندن مموری و یا سیو کردن بازی ارور Memory Unformatted نشانه‌ی چیست؟

در مموری کارت های پلی استیشن 2 دو مدل در بازار امده است که یک مدل آن فیک است و ای سی ندارد. به همین دلیل زود می سوزند و این خطا را پس از مدتی نمایش می دهند.

این اتفاق بصورت ناگهانی در مموری های فیک و قلابی رخ می دهدکه برای گیمرها ناخوشایند بوده، زیرا هرچی بازی درون مموری از قبل سیو شده باشد، با نمایش این خطا سوخت می کند و قابل بازیابی نیستند.

همینطور ممکن است مموری شما بصورت نو از بازار خریده باشید و دارای این خطا باشد، که بازهم نشون دهنده خراب بودن مموری است و باید بدانید مموری کارت بدون ایسی و کم کیفیت را خریده اید.

فرمت کردن مموری کارت پلی استیشن 2

فرمت کردن مموری کارت اغلب جواب نمی‌دهد اما امتحان اینکار ضرر ندارد. یک بار گزینه YES را انتخاب کنید تا دستگاه شما سعی در فرمت کردن مموری کند. اگر فرمت موفقیت امیز باشد مشخص می شود و بازی سیو می شود در غیر اینصورت باید بدنبال خرید یک مموری کارت دیگر باشید.

رفع خطای UNFORMATTED

همانطور که گفتیم، این خطا در 90 درصد مواقع با تعویض مموری کارت فقط حل می شود و از این روی به شما پیشنهاد میکنیم مموری کارت اصلی و ای سی دار را تهیه کنید و دچار این مشکل نشوید

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات