به فروشگاه انبارِ بازی خوش آمدید!

Anbarebazi . ir

کامل بودن و جور بودن اجناس در فروشگاه ما آنهم بصورت با کیفیت و محدود، باعث شده است تا فروشگاه اینترنتی انبار بازی از سایر فروشگاه های اینترنتی دیگر سوا دانسته شود.

شرکت انبار بازی از سال 1393 تاکنون، بصورت تخصصی بر روی فروش انواع کنسول گیمینگ از قدیمی (سگا، میکرو، پلی 1) تا جدید (ایکس باکس، PS4) تمرکز داشته و از این رو، به جرات می توانیم بگوییم فروشگاه انبار بازی، تنها فروشگاهی در ایران است که نخست تا امروز دنیای گیمینگ را بصورت حرفه ای به سراسر به بفروش می رساند.

در فروشگاه انبار بازی، هیچگونه واسط اعم از فروشنده، تامین کننده و دست واسط خاصی وجود ندارد. مسئول فروش و فروشنده تمامی کالاها مستقیما سایت انبار بازی بوده، و از این رو، کیفیت کالاها، پشتیبانی و به ویژه ارسال منطم و تحویل سریع به مشتری را تضمین می‌کنیم.

پشتیبانی و ارسال کالا به سراسر ایران

از هر کجای کشورمان که هستید، کمیاب ترین کالاهای گیمینگ قدیمی/جدید را تنها با چند کلیک در فروشگاه انبار بازی که موزه بازی سابق نام داشت، بیابید و با اطمینان خاطر، از مرجعی مطمین خریداری نمایید. ما کالاهارا از طریق پست به سراسر ایران جابجا و تحویل می دهیم. همچنین پشتیبانی تلفن، و ضمانت بازگشت آسان برای سراسر ایران مقدور می باشد.

در انبار بازی، انواع کالاها را بصورت اکبند و یا دست دوم می توانید پیدا کنید. تمرکز ما تنها روی کیفیت کالاها می باشد، از این روی کلیه کالاهای دست دوم توسط متخصصین ما مورد تست قرار میگیرد تا قبل از فروش کالاها، از کارکرد و کیفیت محصول مطمین باشیم.

باتشکر از انتخاب شما. مدیریت وب سایت انبار بازی

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات