فرق بین سگا . میکرو

اکثر ما برای شنیدن درباره ی Xbox One vs PS4 استفاده می کنیم، اما یک رقابت کنسول Retro وجود دارد که فقط جالب است - Nintendo Classic Mini vs Sega Mega Drive Classic.

پس از نینتندو اعلام کرد که انتشار کنسول NES را مجددا منتشر کرد، خبرهایی دریافت کرد که یک مگا درایو سگا - و یا سگا پیدایش در ایالات متحده - همچنین درمان مجدد را دریافت کرد.

هم اکنون خریداری کنید »

دستگاه سگا جنسیس نو و اکبند قیمت 179.000 تومان »

با توجه به این موضوع، ما فکر می کردیم که تمام اطلاعات را برای هر دو این کنسول ها در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما درک بهتر آنچه را که می گذرد، بسپارید. هر کنسول چه چیزی را ارائه می دهد؟ آیا می توانید تمام بازی های قدیمی خود را در هر دو مورد بازی کنید؟ ما در اینجا همه سوالات شما را پاسخ می دهیم.

مرتبط: بررسی Nintendo کلاسیک مینی

Sega vs. Nintendo - کنسول توضیح داده شده است

هنگامی که به مگا درایو / پیدایش می آید، کنسول توسط Sega ساخته نشده است، اما دارای سازنده شخص ثالث ATGames است. ATGames برای سال ها یک جعبه شبیه سازی ساخته است و محصول خود را فقط برای این سال تولید کرده است.

نسخه NES Classic، از سوی دیگر، توسط نینتندو ساخته شده است و یک نسخه کوچک از NES اصلی از سال 1985 است.

همچنین، در حالی که NES به طور تلفنی از طریق کابل HDMI به شما متصل می شود، طرفداران Sega باید از طریق کابلهای AV قدیمی استفاده کنند - یکی دیگر از نکاتی که کنسول مگا درایو دقیقا یک انتشار رسمی نیست. همچنین لازم به ذکر است که شما نیاز به یک آداپتور AC برای کابل USB دارید که کلاسیک NES را به عنوان آداپتور به همراه کنسول همراهی می کند.

ارائه نینتندو همچنین دارای یک کنترلر است که بر پایه یویو اصلی طراحی شده است که می تواند به وسیله ی Wii Remote به منظور بازی کردن بازی های کنسول مجازی بر روی Wii یا Wii U متصل شود. شما همچنین می توانید از Controller Classic یا Controller Pro Classic استفاده کنید در NES کلاسیک، بنابراین چند نفره نباید بیش از حد مسئله باشد. کنترل کننده های اضافی NES نیز به طور جداگانه قابل دسترسی خواهند بود.

نسخه Atmegax Mega Drive با دو کنترل کننده رسمی به دنبال می آید، اما هشدار داده شده است - چندین رسانه گزارش کرده اند که کنسول خود هیچ نوع سخت افزار رسمی Sega را ارائه نمی دهد و به نظر می رسد که دستگاه خود را به عنوان مورد نظر در زمان واقعی اجرا می کند بازی. تولید مثل صدا به طور خاص خراب شده است.

سگا در برابر نینتندو - بازی ها

Megadrive با 80 بازی ساخته شده است. در میان بازی های همراه، هر عنوان Sonic برای پلتفرم منتشر شده و همچنین سه عنوان اصلی Mortal Kombat منتشر شده است.

دیگر بازی های مطرح شده عبارتند از: الکس کید، جادوگر تغییر، اکو، طلایی تبر، خیابان های خشم و غیره.

با این حال، بهتر است بر خلاف نسخه نینتندو، آن را با تمام مداد قدیمی مدرسه Sega Mega Drive سازگار سازید، بنابراین اگر شما یک تن از کلاسیک ها را در اختیار دارید، همه آنها هم کار خواهند کرد. با این وجود، چقدر خوب کار می کنند، هنوز به ما ثابت شده است.

در اینجا لیست کامل بازی ها است. بعضی ها بازی های Sega واقعی هستند، اما بسیاری از آنها نرم افزارهای جانبی از طرف توسعه دهندگان شخص ثالث هستند که هرگز در کنسول اصلی ظاهر نشدند:

الکس کید در قلعه لعنتی

طوفان بیگانه

جانور متحرک

فلش فلش

بونانزا برادران

چاکان: مرد همیشه برایم

ستون ها

ستون سوم

ComixZone

کج پایین

DecapAttack

ماشین باقلا سبز دکتر Robotnik

اکو

اکو جونیور

ESWAT: City Under Seige

مزرعه مرگبار

تلنگر

به دست آوردن زمین

طلای تبر

تلخ طلایی 2

آبی طلایی 3

جواهر کارشناسی ارشد

بچه کلاملون

مورتال کمبت

مورتال کمبت 2

مورتال کمبت 3

ریستار

رقصنده سایه

شینوبی 3

خیابان های خشم 1

خیابان های خشم 2

خیابان های خشم 3

Sonic & Knuckles

اسپینبال صوتی

Sonic The Hedgehog

Sonic The Hedgehog 2

Ooze

ویکتورمن

Vectorman 2

Virtua Fighter 2

بازی کارتریج پاداش

عبور از جاده

نخود جک

جواهر سحر و جادو

پیچش یا حلقه زنی 2010

داستان ماهی

فال ماهجونگ بازی یک نفره

انباردار

شطرنج

حافظه

مار

هاکی روی میز

عنکبوت

نیروی دریایی

آقای توپ

کانن

مبارزه یا از دست دادن

تانک بطری مسابقه

بمب افکن

چک کننده

شش گوشه

مطابقت واکنش

ضرب و شتم-گرگ

آینه آینه

بازی حافظه

شکار گنج

درخشش آتش پرواز

پانک آسانسور

سیاه گوسفند

شکارچی فضایی

بازی های حافظه فلش

جدول جادویی

پازل رنگ

سوئیچ مغز

سوئیچ مگا مغز

گاو و گاو

شماره گیری منطقی

مسابقه یازده

فرمول چالش

مسابقه سودوکو

رنگ غالب

انبار بازی فروشگاه اینترنتی "انبار بازی" تنها سایت تخصصی برای خرید کالای اصل و باکیفیت در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران. از انبار بازی دیدن فرمایید