حقیقت های بازی ماریو قارچ خور قدیمی

امروز، بزرگترین سری بازی در تمام دوران صنعت بازی ویدوئی، بازی سوپر ماریو 25 ساله شد. با ما باشید تا 10 مورد از حقایق جالب این بازی را بدانید!

ین بزرگترین سری بازی در تمام دوران است و سوپر ماریو امروز 25 ساله شد.

1-ماریو توسط Shigeru Miyamoto ایجاد شده  است و در اولین بازی ویدویویی یعنی ، Donkey Kong ظاهر شد. میاموتو در سال 1977 توسط نینتندو به عنوان گرافیست استخدام شد . پس از اینکه  چندین مورد از گزینه های اولیه شرکت  نتوانستند در بازار بازی ها سود کنند، وظیفه طراحی یک بازی را بر عهده گرفت. Donkey Kong با استفاده از سخت افزار بازی پلتفرم آرکید قدیمی  به نام Radar Scope ساخته شد. میاموتو موضوع تیراندازی را حذف کرد و یک میمون و بشکه نورد به آن افزود. موفقیت به طور طبیعی دنبال شد.

2-در ابتدا ماریو با عنوان Jumpman ( به پارسی = مرد پرشی ) شناخته می شد. زمانی که دفتر ایالات متحده نینتندو در تلاش بود تا برای انتشار بازی  امریکایی  به فکر نام بهتر باشد ، بازی توسط مالک آن  ماریو سگال قطع شد و پس ازآن شخصیت را تغییر داد.

3-در ابتدا ماریو نجار بود ، نه لوله کش. او همچنین به عنوان پزشک درپازل 1990 دکتر ماریو ظاهر شد.

4-ظاهر( شکل )  ماریو همه در مورد محدودیت های گرافیکی سخت افزار در آن زمان است. او یک کلاه دارد ، زیرا تصویر کردن موهای واقعاً دشوار بود ، سبیل برای برجسته کردن بینی بود ، ولباس جین سرهمی که حرکات بازو را برجسته تر می کند. در سوپر ماریو بروس ، پیراهن قهوه ای زیر لباس خود پوشیده است - ظاهری که به سرعت عوض شد.

عکس کاراکترو ماریو قارچ و حریفان اون در بازی

5-دربازی Donkey Kong Jr  ، دنباله سری Donkey Kong  در 1982، تنها بازی است که در آن ماریو رسماً به عنوان دشمن بازی می کند. او Donkey Kong را در قفس به دام انداخته است و پسر میمون باید او را نجات دهد. در تبلیغات بازی ، ماریو حتی سبیل خود را  می چرخاند که ماهیت بد خود را برجسته کند.

6-در مقابل ، Bowser ، دشمن اصلی سری Super Mario Bros نیز به عنوان یک مرد خوب ظاهر شده است. او در  Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars به ماریو کمک می کند.

7- Super Mario Brosمقدمتر از بازی پلتفرم آرکید Mario Bros 1983 بوده است. طراحی شده توسط میاموتو و سازنده بازی Gunpei Yokoi ، آن را در سیستم فاضلاب نیویورک قرار داده است و برادر ماریو لوئیجی را معرفی می کند.

8-Bowser در ابتدا توسط میاموتو به عنوان گاونر طراحی شده بود ، اما نقاشی های او توسط انیماتور یوویشی کوتاب به عنوان یک لاک پشت تعبیر شده است. این دوتایی با هم روی ایده دوم کار کردند و Bowser که امروز می شناسیم متولد شد. او مطمئناً یک لاک پشت است ، و اژدها نیست ، همانطور که برخی تصور می کنند.

9-نسخه ناخوشایند ماریو - Wario - اولین بار به عنوان انتقام  در Game Boy ، Super Mario Land 2 ظاهر شد. او توسط Hiroji Kiyotake طراحی شده بود ، او همچنین ساموس آران ، قهرمان سری Metroid را نیز ساخته است. نام واریو ماریو با صفت ژاپنی 'warui' به معنی شر است

10-اولین بازی 40.24;  Super Mario Bros میلیون نسخه فروخته شد ، هرچند که این رقم از این واقعیت ناشی می شود که با کنسول سیستم Nintendo همراه شده است. با این وجود تا همین اواخر پرفروش ترین بازی در تمام دوران به حساب می آمد.

تصویری از پایان بازی ماریو قارچ در هر مرحله

تصویری از بازی ماریو قارچ در پایان هر مرحله، هرچقدر بلند تر می‌پرید و به بالاتر میله می رسید امتیاز بیشتری می‌گرفت!

پایان محتوا.

انبار بازی مشتریان و همکاران گرامی! سایت "انبار بازی امینی" بزرگترین فروشگاه آنلاین تخصصی جهت خریدانواع قطعات تعمیری و لوازم با کیفیت کنسول بازی (قیمت همکار و مناسب) در ایران است. ارسال پستی به سراسر ایران.
هر قطعه و یدکی برای تعمیر کنسول و لوازم آن مورد نیازتان باشد، در سایت ما بصورت باکیفیت و مورد تایید وجود دارد! از بخش فروشگاهی سایت "انبار بازی" دیدن فرمایید

ورود به بخش فروشگاهی قطعات